Retrohenkiset vaatteet kaikenkokoislle naisille (XS-4XL, osin -6XL) ja asuihin sopivat kengät


Seuraa meitä

Ostoskori

60346 HELL BUNNY JENNIE neulostoppi – rusettiyksityiskohdat

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi


Romanttista retrotunnelmaa! Tämä raikas ja kevyt neule on kuin suoraan 40-luvulta. Sinisen ja norsunluun täydellinen yhdistelmä ihastuttavin yksityiskohdin


52,00 €
Tuotekuvaus

HUOM! ENNAKKOTILAUS/ toimitus 1-2vkoa

Hell Bunny Jennie – suloisen retrohenkinen neulostoppi

Hell Bunny Jennie -neulostoppi on täynnä vintage-henkeä ja leikkisää charmia! Tämä lyhythihainen sinisen -sävyinen neule ihastuttaa kontrastisilla norsunluun värisillä yksityiskohdillaan, jotka viimeistelevät klassisen 50-luvun inspiroiman ilmeen.

V-pääntie ja terävä kaulus tuovat toppiin eleganttia ilmettä, kun taas edessä olevat kolme suloista rusettia tekevät siitä erityisen hurmaavan. Hihansuut ja helma ovat uurretulla reunalla, mikä luo kauniin viimeistellyn siluetin.

Laadukas ja miellyttävä viskoosisekoite tekee neuleesta pehmeän ja joustavan – täydellinen pari korkeavyötäröisille hameille ja housuille. Luo ihastuttava retrolook yhdistämällä Jennie-toppi kellohameeseen ja ballerinoihin!

Materiaali ja istuvuus: 50 % Viskoosi 28 % Polyesteri 22 % Nailon. Kangas joustaa, noudata koko-oppaassa neuvottuja kokoja rintakehälle, vyötärölle ja lantiolle. Jos koot ovat välillä, valitse koko pienempi

Mitat ja koko-ohje: Selän keskiosa pääntieestä helmaan on 49 cm koossa Small, pituus hieman kasvaa kokoa kohden.

Tuotteen tiedot
Mallinumero: 60346NVY