Hell Bunny Yuna -kellohame mustana. Japanihenkinen viuhka- ja kukkakuvio, leveä helma ja taskut luovat näyttävän 50-luvun siluetin.
Yuna-kellohame tuo samaan aikaan herkkyyttä ja voimaa. Mustalle puuvillapohjalle piirtyvät punaiset ja vaaleanpunaiset viuhkat, kukat ja lentävät kurjet luovat näyttävän, japanilaisvaikutteisen kokonaisuuden, joka istuu täydellisesti 50-luvun kellohameen siluettiin.
Leveä helma laskeutuu kauniisti ja toimii erinomaisesti alushameen kanssa. Sivusaumojen taskut tekevät hameesta aidosti käyttökelpoisen ilman että tyyli kärsii. Yhdistä Yuna-toppiin yhtenäiseksi printtikokonaisuudeksi tai mustaan yläosaan, kun haluat antaa kuosin hoitaa kaiken.
Ominaisuudet:
Japanihenkinen viuhka-, kukka- ja kurkikuvio
50-luvun kellohameen muoto
Vyötärönauha samaa kangasta
Sivusaumataskut
Vetoketju ja nappi takana
Materiaali: 98 % puuvilla, 2 % elastaani
Istuvuus: Vyötärö ei jousta. Noudata kokotaulukon vyötärömittaa. Lantiomittaa ei tarvita, koska helma on levenevä.
Mitat ja pituus: Hameen pituus vyötärönauhasta helmaan on 65 cm koossa XS-M, hameen pituus on 67 cm koossa L-6XL.
