Retrohenkiset vaatteet kaikenkokoisille naisille (XS-4XL, osin 6XL) ja asuihin sopivat kengät.


Seuraa meitä

Ostoskori

50405 HELL BUNNY BLOOMING ELLE – sifonkinen minihame kukkaprintillä

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi


Hell Bunnyn Blooming Elle on musta goottihenkinen sifonki-minihame tummanpunaisilla ja valkoisilla kukilla. Helman rypytys ja D-rengas yksityiskohdat.


65,00 €
Tuotekuvaus

Hell Bunny Blooming Elle -minihame tuo kukkakuosiin goottihenkisen vivahteen. Mustalla sifonkipohjalla kukkivat tummanpunaiset ja valkoiset ruusut luovat lumoavan kontrastin. Helmassa oleva rypytys tuo hameeseen kauniin volyymin ja liikkeen.

Vyötäröllä oleva D-rengaslappu antaa mahdollisuuden lisätä ketjuja tai muita koristeita, tuoden asuun persoonallisen ja kapinallisen säväyksen. Hameessa on kiinteä musta jerseyvuori, joka varmistaa mukavuuden ja peittävyyden. Vetoketju- ja nappikiinnitys takana tekee pukeutumisesta helppoa.

Materiaali ja istuvuus: 100 % polyesteriä. Kangas ei jousta, noudata kokotaulukon ohjeita vyötärön ja lantion ympärysmitan osalta.

Mitat ja koko-ohje: Hameen pituus vyötäröltä helmaan on 45,5 cm koossa S, pituus kasvaa hieman kokoa kohden.

Tuotteen tiedot
Mallinumero: 50405