Retrohenkiset vaatteet kaikenkokoislle naisille (XS-4XL, osin -6XL) ja asuihin sopivat kengät


Seuraa meitä

Ostoskori

SM6006 HELL BUNNY x SMILEY® – korsetti, jossa asenne kohtaa söpöyden

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi


Robbie-korsetti on Hell Bunnyn ja Smiley® Originalsin yhteistyön huomiota herättävä helmi, joka luo olemukseesi iloista energiaa ja vaihtoehtohenkistä särmää.


59,00 €
Tuotekuvaus

Robbie-korsetti on Hell Bunnyn ja Smiley® Originalsin yhteistyön huomiota herättävä helmi. Laventelin ja pinkin ruudullisella pohjalla leikittelevät Smiley®-kuviot, mustat sydämet ja tähdet tuovat korsettiin sekä iloista energiaa että vaihtoehtohenkistä särmää.

Korsetin edessä on näyttävä hopeavetoketju suloisella sydänriipuksella. Neliöpääntie, säädettävät leveät olkaimet ja sivunyöritys varmistavat yksilöllisen istuvuuden, kun taas pidennetty helma tuo tyyliin ryhtiä ja ryhdikkyyttä. Mustat kontrastinauhat viimeistelevät ilmeen.

Yhdistä esimerkiksi laskoshameeseen tai korkeavyötäröisiin housuihin – Robbie-korsetti nostaa asusi uudelle tasolle!

Materiaali ja istuvuus: 95 % polyesteriä, 5 % elastaania. Yläosa ei jousta, noudata kokotaulukossa mainittuja mittoja rinnan ja vyötärön osalta. Kokoa voi löysentää sivussa olevilla nyörityskoristeilla.

Mitat ja koko-ohje: Takaosan keskeltä helmaan pituus on 17,5 cm koossa S, sitten kasvaa hieman kokoa kohden.

Tuotteen tiedot
Mallinumero: SM6006